Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Test category » Test forum » Стіл замовлень (Тут ви можите залишати замовлення серіалів.)
Стіл замовлень
StefanyДата: Вівторок, 2010-12-14, 4:21 PM | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хотіла б подивитися українською мовою Supernatural .Перші два сезони переклав 1+1.а далі скільки шукала – нема sad
 
AdminДата: Середа, 2010-12-15, 4:10 PM | Повідомлення # 32
Злий адмін SEREALS
Група: Администраторы
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Нема сенсу шукати тому що її насправді нема, можу порадити хіба що російський від Новафілм самий кращий.


 
maruska21071982Дата: Четвер, 2010-12-16, 2:06 PM | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрый день! Сегодня у вас зарегестрировалась и хотела бы спросить вас о сериале "Никто кроме тебя" ( Ніхто крім тебе). Может поможете его найти flower flower flower
 
AdminДата: Четвер, 2010-12-16, 3:46 PM | Повідомлення # 34
Злий адмін SEREALS
Група: Администраторы
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Почитайте чи це він, якщо так тоді можна буде шукати.
Quote
Никто, кроме тебя (исп. Tú o nadie) — мексиканский телесериал 1985 года. Продюсер — Эрнесто Алонсо. Один из первых сериалов, показанных в России.

Молодая продавщица Ракель Саманьего живет вместе с отцом и сестрой Мартой в Гвадалахаре. Однажды она встречается с Антонио Ломбардо, и между молодыми людьми начинается роман. События развиваются стремительно, и вскоре Ракель становится сеньорой Ломбардо. Но в день скромной свадьбы Антонио вынужден срочно уехать. Через несколько дней в доме Ракель раздаётся звонок, и ей сообщают, что муж погиб в авиакатастрофе.
В доме Ломбардо в Акапулько тоже переполох. Оказывается, богач-плейбой Антонио женился втайне от семьи на простой девушке. Этим фактом возмущены и мачеха Антонио — Виктория, и сестра Камилла, а особенно Маура, давно мечтавшая стать его женой. Лишь сводный брат Антонио (сын мачехи от первого брака), Максимилиано Альбенис, сохраняет спокойствие и вынуждает Викторию пригласить молодую вдову на похороны. Приехав в город, Ракель узнаёт, что её муж был очень богатым человеком и всё состояние перейдёт к ней.
В ночь после похорон Макс приходит к Ракель. Девушка радуется, что её муж выжил, но оказывается, что тот просто назвался именем брата и теперь готов жениться на его богатой вдове, чтобы получить Ракель и состояние Антонио.
А вскоре находят Антонио, который выжил в авиакатастрофе и совершенно не помнит своей красавицы жены…




 
maruska21071982Дата: П`ятниця, 2010-12-17, 4:03 PM | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
да да, это он. спасибо за заботу!!!! hands biggrin
 
dritДата: Неділя, 2011-08-28, 11:16 AM | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Прохання може хтось знайти серіал Авантюрист з українським озвученням від 1+1 буду дуже вдячний. biggrin
 
Ale-fti-nAДата: Субота, 2012-07-07, 0:50 AM | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
на МТВ йшов серіал "Доробало" http://www.mtv.ua/shows/dorobalo.html , чи можливо його подивитися онлайн?
 
kristinatamaraДата: Четвер, 2013-05-23, 9:47 AM | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Чи не могли б Ви додати серіал Величне століття: Роксолана (з українським перекладом) 3-й сезон так, щоб можна було скачувати? Мені дуже подобається цей серіал, а дивитися по 1+1 я не маю змоги (працюю на роботі з 8-ї до 20-ї). На більшості сайтах його можна дивитися тільки онлайн, а це мені не підходить :((( Дуже прошу Вас додати цей серіал (для скачування) і викладати нові серії по мірі виходу їх на каналі 1+1 !!!! Щиро вдячна !!!!!
 
Nataliya777Дата: Четвер, 2015-08-13, 9:30 AM | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго  дня. Чи можете  Ви  викласти для  скачування  серіал Друзі? знайшла тільки на  одному  сервісі  але  там дуже поганої якості відео и  звук не  співпадає, лише кілька  сезонів нормальніх а  потрібні  всі.
 
ARI71Дата: Четвер, 2017-09-21, 6:00 PM | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А документальний серіал можна заказати? Якщо так, то хотів би подивитись "Живе багатство України"
 
Форум » Test category » Test forum » Стіл замовлень (Тут ви можите залишати замовлення серіалів.)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024